Ella Baché Tvarovací maska 1000 g + zdarma 20 ks gázové čtverce

 

Formovací maska s okamžitým vyhlazujícím a zpevňujícím účinkem. Hloubkově hydratuje.

  • Hmotnost: 1000 g
Dostupnost Pouze pro přihlášené
5 000 Kč
4 132 Kč bez DPH
Kód produktu KE22001
Značka Ella Baché
Kategorie Masky
 

Ella Baché Tvarovací maska (Ella Baché Reshaping Mask) 1000 g

Účinné látky:

Enkapsulovaný mentol

Pleť je okysličeuje a aktivuje mikrocirkulaci, čímž dochází k prokrvení pokožky. Má osvěžující efekt a díky zapouzdření je pokožkou velmi dobře tolerován.

Spirulina

Spirulina (nominovaná Světovou zdravotnickou organizací za nejlepší zdravou potravinu 21.století) je tisíce let stará sladkovodní řasa, velmi bohatá na rostlinné bílkoviny a mikroživiny (vitamíny, minerály, stopové prvky).

 

Upozornění: Produkt je určený pouze na profesionální použití po zaškolení

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost založila v roce 1936 madam Ella Baché, která byla přesvědčena, že, stejně jako každý z nás je geneticky odlišný, tak i každá kůže člověka je zcela jedinečná. Její nesmírná vášeň pro péči o pleť položila pevné základy společnosti, kterých se značka Ella Baché drží dodnes. Pro svou kvalitní péči a širokou škálu produktů se značka stala velmi oblíbenou po celé Austrálii, kde je dnes stálicí v kosmetických salonech i na poličkách v domácnostech.

Produkty Ella Baché nejsou testovány na zvířatech ani v zastoupení žádnými nezávislými laboratořemi. Společnost je hrdým držitelem ceny Personal Care with Principle Award, kterou představila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo