Při nákupu nad 4 000 Kč dárek dle vlastního výběru.

Postup depilace cukrovou pastou

 

1. Cukrovou pastu rozehřejte v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni tak, aby měla konzistenci medu. Nesmí být příliš horká. V mikrovlnné troubě rozehřívejte cukrovou pastu otevřenou po dobu cca 1 minuty, doba rozehřívání závisí na výkonu mikrovlnné trouby a množství cukrové pasty. Ve vodní lázni rozehřívejte cukrovou pastu zavřenou, aby se do kelímku nedostala voda.

2. Pokožku očistěte vatovým tamponem navlhčeným v tonikem před depilací

3. Pokožku důkladně osušte papírovým ubrouskem. Pleť musí být při depilaci cukrovou pastou suchá.

4. Partie, které se více potí, jako je podpaží, obličej, třísla nebo intimní partie,  zapudrujte malým množství pudru před depilací

5. Konečky prstů nebo dřevěnou špachtlí naberte z kelímku cukrovou pastu ve velikosti vlašského ořechu. Cukrovou pastu naneste na depilované místo proti směru růstu chloupků v poměrně tenké vrstvě (asi 2 – 3 mm), 2x přejeďte místo prsty. Cukrová pasta musí být vmasírována do pokožky, protože uvolňuje chloupky z folikulů. Pasta Vám má stále držet na konečcích 2 - 3 prstů, nepoužívejte palec a malíček. Poté rychle a pružně trhněte ve směru růstu chloupků rovnoběžně s povrchem pokožky.Trhnutí směrem od pokožky by mohlo způsobit malé modřiny.  Postup opakujte, dokud je depilované místo zcela bez chloupků.

      jak_depilovat_cukrovou_pastou

 

6. Pokud by se Vám depilace prsty nedařila, můžete nanést tenkou vrstvu cukrové pasty na pokožku proti směru růstu chloupků, nalepit na ni depilační proužek, což je pružná textilie, chvilku počkat a pak rychle depilační proužek strhnout po směru růstu chloupků podél pokožky.

depilacni_prouzek

7. Odepilovanou pokožku očistěte Čisticím a zklidňujícím tonikem po depilaci s lipovým květem a alantoinem, který zbaví pokožku zbytků cukrové pasty, pokožku zklidní a zvláční. Po depilaci cukrovou pastou nepoužívejte olej po depilaci, mléka ani krémy.

8. Na závěr  doporučujeme vmasírovat do pokožky Ampuli po depilaci proti růstu chloupků Starpil, která zamezí výživě vlasové cibulky a omezuje růst chloupků, zároveň pleť i zklidňuje.

 

Rádi Vás naučíme tuto jedinečnou metodu odstranění chloupků na kurzu depilace cukrovou pastou.