Při nákupu nad 4 000 Kč dárek dle vlastního výběru.

Bonusový program

Registrujte se a získejte zdarma produkty od značek Ella Baché a Oligodermie (L. C. P. Paris), přípravky pro depilaci, lash lifting a další. 

Pro koho je Bonusový program určen?

Pro všechny registrované zákazníky s výjimkou velkoobchodní skupiny „Školy/Velkoobchod“. 


Jak Bonusový program funguje?

1) Od 20.3.2023 jako přihlášený uživatel automaticky při každém nákupu získáte body, které můžete ve svých následujících objednávkách vyměnit za produkty z kategorie Nákup za body. Kolik bodů nákupem dostanete, uvidíte u každého produktu. Body se sčítají a celkový počet bodů, který získáte v rámci objednávky, najdete v souhrnu v košíku. Body vám přičteme do vašeho zákaznického účtu do 15 minut po zaplacení objednávky. Svůj aktuální zůstatek bodů uvidíte po přihlášení vedle ikonky Můj účet.

pocet_bodu_

2) Body můžete uplatnit při jakémkoliv dalším nákupu – záleží na vás, zda je využijete hned při tom dalším. Produkty, které můžete za body vyměnit, najdete v kategorii Nákup za body. U každého produktu je uvedeno, kolik bodů potřebujete pro jeho nákup.

3) Pozor, pro využívání bodového systému musíte být vždy přihlášeni! Jinak se vám možnost koupě produktů za body vůbec nezobrazí a při nákupu nezískáte žádné body.

 

Kompletní pravidla Bonusového programu

1. Specifikace Bonusového programu

Bonusový program je zákaznický bonusový program společnosti Evolution Beauty Institute s.r.o, určený zákazníkům internetového obchodu www.depilujeme.cz. Jeho cílem je odměnit pravidelné registrované zákazníky obchodu dodatečnými bonusy ve formě zajímavých slev na objednávku nebo věcných dárků a odměn.

2. Pravidla a podmínky

2.1. Bonusový program je určen všem registrovaným uživatelům internetového obchodu www.depilujeme.cz s výjimkou velkoobchodní zákaznické skupiny ‚‚Školy/Velkoobchod‘‘. Účast v něm je bezplatná.

2.2. Členství v programu vzniká automaticky při vytvoření registrace, nebo v momentě schválení registrace v případě, kdy se uživatel registruje do zákaznické skupiny, v níž členství podléhá schválení ze strany internetového obchodu www.depilujeme.czUživatel registrací současně získává oprávnění využívat všechny výhody Bonusového programu.

2.3. Uživatelé, kteří si vytvořili uživatelský účet před zahájením provozu Bonusového programu, získávají oprávnění využívat všechny výhody Bonusového programu automaticky a nemusí o zařazení do Bonusového programu žádat.

2.4. Členem Bonusového programu může být fyzická i právnická osoba.

2.5. Členství v Bonusovém programu nevyžaduje žádné povinné odběry zboží.

2.6. Vyhrazujeme si právo kdykoliv ukončit Bonusový program nebo upravit jeho pravidla a podmínky. V případě ukončení Bonusového programu bude každý člen informován e-mailem nejméně 30 dní před stanoveným termínem ukončení tak, aby mohl dočerpat případné nevyužité bonusy či nasbírané body.

2.7. Všechny body či věrnostní bonusy nedočerpané členem k okamžiku ukončení Bonusového programu propadají a nejsou námi nijak refundovány.

2.8. Vyhrazujeme si právo upravovat počet bodů zákazníka v případě, kdy aktuální počet bodů v jeho zákaznickém účtu neodpovídá reálné hodnotě jím provedených objednávek. K tomu může například dojít po výskytu technických problémů ovlivňující funkčnost bonusového programu. Ze stejného důvodu si vyhrazujeme právo nedodat produkty, které si zákazník objednal za body v případě, že se až se zpožděním ukázalo, že na ně zákazník neměl právo. V takové situace je povinností internetového obchodu zákazníka před odesláním objednávky kontaktovat.

3. Jak Bonusový program funguje?

3.1. Každý člen Bonusového programu získává body za svoje nákupy v internetovém obchodu www.depilujeme.cz. Body jsou na konto člena připisovány dle typu a množství zakoupených produktů. U každého produktu je uveden počet bodů, které člen Bonusového programu jeho nákupem získá. Nasbírané body se sčítají.

3.2 Body jsou připisovány členům Bonusového programu pouze v případě, kdy uživatel vytvořit objednávku jako přihlášený uživatel – tzn. po přihlášení na svůj uživatelský účet. Není možné načítat body dodatečně za objednávky realizované bez přihlášení.

3.3. Body jsou připsány členům Bonusového programu bez zbytečného odkladu po zaplacení objednávky. V případě platby převodem se za okamžik zaplacení bere okamžik připsání peněz na Náš účet. V případě platby přes online platební bránu se za okamžik zaplacení považuje připsání platby na účet provozovatele platební brány. V případě platby na dobírku se body připíšou do několika hodin po zaplacení dobírky a převzetí zásilky zákazníkem.  

3.4. Body je možné sbírat již od prvního nákupu po libovolně dlouhou dobu. Informace o aktuálním počtu nasbíraných bodů vidí člen Bonusového programu po přihlášení do zákaznického účtu, a to vedle pole „Můj účet“.

3.5. Pokud dojde ke stornu objednávky nebo části objednávky, za kterou se zákazníkovi přičetly body do bodového účtu, stornem objednávky nebo její části se z bodového účtu zákazníka odečte odpovídající počet bodů, které nákupem těchto stornovaných položek v minulosti získal.

3.6. Pokud dojde ke změně objednávky na žádost zákazníka a stornují se produkty, které zákazník získal za body, na bodový účet zákazníka se přičte odpovídající počet bodů, které na získání těchto produktů použil. Stejný postup se uplatní i v případě odstoupení od smlouvy.

3.7. Stav bodového konta může být kladný i záporný.

4. Čerpání bodů – odměny v Bonusovým programu

4.1. Členové Bonusového programu mají možnost vyměnit nasbírané body za odměny dle aktuální nabídky Bonusového programu. Přehled odměn je možné nalézt v e-shopové kategorii „Nákup za body“. Tato kategorie je viditelná pouze pro přihlášené uživatele. Produkty z této kategorie lze vyměnit za nasbírané body kliknutím na tlačítko „Koupit za body“, které se nachází na přehledové stránce každého tohoto produktu. Vybraný produkt se poté automaticky přidá do objednávky a zákazníkovi je z bodového konta stržen odpovídající počet bodů. V případě smazání daného produktu z objednávky se odpovídající počet bodů opět do bodového konta přičte.  

4.2. Z technických důvodů není možné objednat pouze produkty za body. Součástí objednávky musí být vždy alespoň jeden produkt v libovolné peněžité hodnotě.

4.3. Počet uplatněných bodů v objednávce je možno vidět v souhrnu objednávky.

4.4. Seznam produktů, které člen Bonusového programu objedná za body, není uveden v prvním e-mailu, který dostane jako potvrzení objednávky. Souhrn produktů objednaných za body obdrží zákazník až v druhém potvrzovacím e-mailu.