Odličovače

Odlíčení je nezbytným krokem před každým lash liftingem, a to i v případě, že vaše klientka přijde bez make-upu. Proč? Protože je klíčové odstranit z řas přirozenou ochrannou vrstvu mazu. Jen tak zajistíte, že přípravky budou správně a efektivně působit. 

Odličovače v naší nabídce se vyznačují speciálně upraveným pH – jejich složení je speciálně přizpůsobeno chemickému procesu laminace řas. Toto pH se liší od běžných odličovačů na oči, které nedoporučujeme používat – lash lifting je na pH velmi citlivý a při nesprávné úrovni se může stát, že se řasy natočí málo nebo vůbec. Je víc než vhodné používat odličovač ze stejné řady, jako jsou přípravky pro samotný lifting.

Použití solného roztoku po odličovači není nezbytné, ale zajišťuje vskutku dokonalé odmaštění a dle našich zkušeností prodlužuje výdrž lash liftingu cca o 1 týden. Některé z odličovačů v sobě obsahují i solný roztok (například čisticí pěna ÉLAN Detox), díky čemuž jej nemusíte používat samostatně a celá procedura se tím zase o něco zrychlí.

 

Nejprodávanější

45
790145790
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem