Postup ošetření My Lamination pro veřejnost

V případě, že přecházíte z jiné značky, nebojte se kontaktovat lektorku na tel.: 734 740 250. Ráda s Vámi konzultuje Váš postup a rozdíly v použití My Lamination, či případnou chemickou kompatibilnost odličovače nebo barvy s My Lamination.Pro ideální výsledky doporučujeme absolvovat kurz Lash Liftingu pro nebo pokročilé stylistky. Toto školení je speciálně vytvořené pro stylisky, které se roky věňují Lash Liftingu a chtějí se posunout dál, nepovídáme si o informacích ze začátečnických kurzů Lash Liftingu. Ty už máte za sebou.


Postup ošetření My Lamination

1. Konzultujte s klientkou kontraindikace a ujistěte se, zda má reálná očekávání od procedury. Vyplňte informovaný souhlas. Doporučujeme udělat foto před aplikací.

2. Očistíme oční okolí a řasy– doporučujeme používat Čisticí pěnu My Lamination. Zajistí nám perfektní výsledky ošetření. Pěnu smyjeme vodou. Upozornění: Některé značky nemastných odličovacích přípravků snižují účinky Lash Liftingu, proto je třeba oveřit chemickou reakci odličovače. 

3. Zalepíme spodní řasy podložkou

4. Pokud jste neopoužili Čistící pěnu od My Lamination doporučujeme připravit řasy na proceduru pomocí InLei® solný odmaštovač. Pokud byla My Lamination pěna použita můžete solný odmaštovač vynechat. 

5. Přilepíme řasy na  silikonovou natáčku

6. Aplikujeme Lifting cream, který důkladně před použitím promícháme.

Orientační doba působení (mění se podle poréznosti řas, testu natočení, teploty v místnosti viz. školení lash lifting). Obvyklí problém kosmetiček, které nejsou spokojené s výsledky při Lash Liftingu je, že neumí provést test natočení řas. 

Rychlý Lash Lifting (označení na obalu +) orientační čas působení:

 • Slabé řasy: 8 minut

 • Středně silné řasy: 10 minut

 • Silné řasy: 12 minut

Klasický Lash Lifting:

 • Slabé řasy: 10 minut

 • Středně silné řasy: 12 minut

 • Silné řasy: 15 minut

Pokyny
Lifting cream nanášíme 2 mm od kořínků na 50 % až 70 % délky řas. Přípravek nezakývejte folií. Nikdy nenanášejte na konečky řas. Setřete LA kartáčkem nebo štětcem, nepoužíváme vodu. Pokud se řasy odlepí od natáčky, nalepte je malým množstvím lepidla zpět.

7. Naneseme Neutralising cream

Pokyny
Důkladně před použitím promíchejte. Nanášejte ho 1 mm od kořínků řas. Dávejte si pozor, abyste Neutralising cream nanesli na všechna místa, kde byl Lifting cream. Tzn. preventivně jej nanášíme po celé délce řas. Nezakrývejte folií.

Dáváme pozor, abychom používali Neutralising cream stejné řady tzn. Pokud byl použit rychlý lash lifting, musí být použit rychlý neutralising!

Necháme působit podle síly řas. Uvedená doba je opět orientační. Doba působení se mění podle poréznosti řasy, rozhodující je vždy test natočení. 

 Rychlý Lash Lifting (označení na obalu +)

 • Slabé řasy: 6 minut

 • Středně silné řasy: 7 minut

 • Silné řasy: 8 minut

Klasický Lash Lifting:

 • Slabé řasy: 7 minut

 • Středně silné řasy: 8 minut

 • Silné řasy: 9 minut

Setřeme na sucho LA kartáčkem nebo štětcem. Nepoužíváme vodu.

8. Obarvěte řasy

Opatrně podsuňte podložky pod spodní řasy a obarvěte horní i spodní řasy.

Barvu nejdříve nanášíme na konečky řas, až poté na celou délku. Doporučujeme používat My Lamination, O2 Oxygen nebo Inlei barvu, která byla speciálně vyvinuta pro používání s Lash Liftingem. Na rozdíl od jiných barev řasy po liftingu nesnižuje výdrž natočení. Díky tomu můžeme barvu nechat působit standardních 8 min – 12 minut. Barvu na sucho odstraníme, nepoužíváme vodu. K barve vždy používajte aktivátor stejné značky.

9. Naneseme Lash Botox

Doba působení: 5 minut.

Samotná aplikace:

• Aplikujeme 3 mm od kořínků řas.

• Naneseme silnou vrstvu po celé délce řas. Není třeba po Lash Lifitngu zakrývat folii.

• Nasucho setřeme Lash Botox, nesmýváme

10. Vyživíme řasy přípravkem Hydrating sérum

· Naneseme malé množství hydrating séra a přetřeme všechny ošetřované řasy a vtačujeme do řasy, stejně jako jiné hloubkové výživy na lash lifting.

· Přípravek se nemusí nechat působit, funguje okamžitě.

· Hydrating sérem uvolníme řasy z natáčky.

· Hyrating sérum použijeme vždy – ukončuje chemické procesy v řase. Nesmí se nikdy vynechat. 

 

11. Závěrečné kroky

Poučte klienta o domácí péči, předejte letáček s informacemi co nedělat 24 hodin po aplikaci.

Dezinfekce natáček:
Silikonové natáčky nedezinfikujte v běžných dezinfekcích. Může se stát, že natáčky do sebe dezinfekci vsáknou a poté budou některé klientky na horním víčku poštipkávat. Doporučujeme používat dezinfekce, které jsou vyvinuty speciálně na silikonové natáčky např. InLei® Dezinfekce na nástroje. Tuto dezinfekci můžete standardním způsobem používat na dezinfekci jiných nástrojů a ploch.

24 hodin po aplikaci:

• Po aplikaci nesmí řasy 24 hodin přijít do styku s vodou, řasenkou, saunou, párou

• Klientka nesmí řasy vystavit mechanickému působení např.: spaním obličejem do polštáře, mnutím očí apod.

• Další týdny nesmí řasy přijít do kontaktu s kokosovým a ricinovým olejem