Při nákupu nad 4 000 Kč dárek dle vlastního výběru.

Kdo za depilujeme.cz stojí a co vše pro vás děláme?

Kdo jsme? Především tým nadšených kosmetiček s dlouholetou praxí! Neustále se vzděláváme, jezdíme na mezinárodní školení a testujeme nové produkty ve vlastním salonu. Ty, které se nám osvědčily, najdete na e-shopech depilujeme.cz a kozmetickyobchod.sk. Jejich prostřednictvím pravidelně zásobujeme více než 3 000 kosmetických salonů.tym

V kosmetickém oboru jsme už několik desetiletí a naše zkušenosti vám předáváme dál na online kurzech i školeních s osobní účastí v Kosmetické škole Evolution Beauty Institute. Její zakladatelka a jedna z lektorek, PaedDr. Eva Hynková, je uznávaná kosmetička s 27letou praxí.

Chcete držet krok se světovými trendy? Pak jste tady správně

Zapomeňte na desítky let staré poznatky. My jsme všemi deseti pro novinky, trendy a moderní techniky. Právě proto objíždíme celý svět – abychom vám přinesly ty nejlepší a nejnovější vychytávky z oblasti depilace, lash liftingu, laminace obočí a dalších kosmetických procedur.

Nabízíme profesionální poradenství zdarma

Dělá vám problém rozhodnout se, s jakou značkou pracovat? Potřebujete více informací k jednotlivým produktům? Napište si o konzultaci na info@depilujeme.cz. Poradenství vedou pouze zkušené kosmetičky, takže si můžete být jisté, že obdržíte 100% funkční rady, nikoliv univerzálně formulované odpovědi.

Jsme výhradní distributoři hned několika značek

Značky jako My Lamination, Ella Baché, Oligodermie nebo ÉLAN koupíte v České republice jenom u nás. Jedná se o osvědčené a kvalitní značky, které s čistým svědomím můžeme doporučit dále. Jsme ale otevření i novým slibným značkám, které u nás najdete také.

loga_distributor2

Certifikujeme nové kosmetičky, máme akreditaci ministerstva školství

V roce 2017 jsme v naší Kosmetické škole získaly Akreditaci MŠMT a poskytujeme rekvalifikační kosmetické kurzy. Kromě nich u nás najdete i širokou nabídku doplňkových kurzů na lash lifting, laminaci obočí, depilaci, BB Glow a další. Můžete vybírat z online kurzů i z kurzů s osobní účastí. Každý rok v Evolution Beauty Institute proškolíme více než 1800 profesionálů a 91 % z nich se k nám opakovaně vrací. Studenti naší školy pravidelně vyhrávají kosmetické soutěže v Česku, na Slovensku i v zahraničí. Přidáte se mezi ně i vy?

akreditace Kosmetická škola

Naše projekty