Při nákupu nad 4 000 Kč dárek dle vlastního výběru.
  • 1 z 2
 

Ella Baché Ridoki – mikrovibrační váleček

 

Ridoki je mikrovibrační pomůcka s 204 hroty, se kterou účinněji zapracujete séra do pokožky a znásobíte tak jejich účinek. Zároveň uvolníte veškeré viditelné napětí v pleti.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
2 488 Kč
2 056 Kč bez DPH
Kód produktu BE22001
Značka Ella Baché
Kategorie Masáž obličeje
 

Ella Baché Ridoki – mikrovibrační váleček: uvolňuje napětí pleti a násobí účinky sér

Ridoki je mikrovibrační pomůcka s 204 hroty, která stimuluje epidermis i dermis do hloubky a usnadňuje pronikání aktivních složek z přípravků. Vibračním válečkem účinněji zapracujete séra, která pronikají do větší hloubky pokožky a navíc uvolníte viditelné napětí pleti. V japonštině Ridoki znamená „čas“ a vychází z tradiční čínské medicíny, kde je tato pomůcka využívána již dlouhá léta. Snadno se používá i čistí a je určena pro opakované používání. Váleček je vyroben z vulkanického kamene Obsidián. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost založila v roce 1936 madam Ella Baché, která byla přesvědčena, že, stejně jako každý z nás je geneticky odlišný, tak i každá kůže člověka je zcela jedinečná. Její nesmírná vášeň pro péči o pleť položila pevné základy společnosti, kterých se značka Ella Baché drží dodnes. Pro svou kvalitní péči a širokou škálu produktů se značka stala velmi oblíbenou po celé Austrálii, kde je dnes stálicí v kosmetických salonech i na poličkách v domácnostech.

Produkty Ella Baché nejsou testovány na zvířatech ani v zastoupení žádnými nezávislými laboratořemi. Společnost je hrdým držitelem ceny Personal Care with Principle Award, kterou představila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo