Při nákupu nad 4 000 Kč dárek dle vlastního výběru.

Postup lash liftingu s Maxymova Lavender

Maxymova LvanederMaxymova Lavender je systém na laminaci obočí a řas, který jako jeden z mála neobsahuje v prvním kroku kyselinu thioglykolovou. Místo ní využívá kombinaci ethanolaminu a cysteaminu, která je k řasám a chloupkům šetrnější.

Pokud by vás systémy bez kyseliny thioglykolové zaujaly, dalším je ÉLAN SUPERSONIC, který vyniká nejkratšími časy působení na trhu. O kolik je ale rychlejší, o tolik je i silnější a má proto svá omezení – sice si skvěle poradí i s těmi nejsilnějšími řasami, není ale vhodný pro citlivé klientky. Maxymova Lavender je slabší, ale o to šetrnější. Je nutno dodat, že to neznamená, že byste s Maxymova Lavender nedosáhly dobrých výsledků. Jen si na ně budete muset počkat o pár minut déle.

1. Očistěte oční okolí a řasy

Pro odmaštění řas před laminací doporučujeme používat Maxymova čisticí pěnu na řasy a obočíPěnu poté smyjte vodou. Pokud použijete čisticí pěnu od Maxymovy, není už následně třeba používat solný roztok.

2. Zalepte spodní řasy podložkou

3. Na horní oční víčka nalepte silikonovou natáčku a rozprostřete na ni řasy

 • Na horní víčko připevněte silikonovou natáčku vhodné velikosti. Pravou a levou natáčku nalepte na oční víčka ve stejné vzdálenosti od nosu. 
 • Na natáčky naneste slabou vrstvu fixačního gelu či lepidla. Použít můžete například Élan Strong – nejsilnější lepidlo v naší nabídce.
 • Pomocí aplikátoru rozprostřete řasy na natáčku.

4. Aplikujte 1.krok – MAXYMOVA BROW LIFT 1 Lavender

BROW LIFT 1 Lavender můžete zakoupit ve formě sáčků nebo jako lahvičku s pumpičkou.

 • Aplikace

První krok naneste ve vzdálenosti 2 mm od kořínků do 1/2 až 2/3 řas. Nikdy sérum nenanášejte na konečky řas! Čím širší pruh vytvoříte, tím větší natočení bude. Přípravek nezakrývejte folií. 

 • Doba působení

Doba působení se liší podle síly řas, teploty v místnosti a dalších faktorů. Pokud jsou lahvičky delší dobu otevřené, bude nutné čas působení prodloužit.

Orientační doba působení působení podle síly řas je následující:

 • řídké a slabé řasy 4–5 min
 • střední řasy 6–7 min
 • silné řasy 8–9 min
 • velmi husté řasy 10 min

Rozhodující je však vždy test natočení!

 • Test natočení

Během působení proveďte test natočení. Pokud se test projeví negativně, počkejte 1 až 2 minuty a test zopakujte. Pokračujte tak dlouho, dokud se nepodaří rozpojit dostatečné množství disulfidických můstků.

 • Odstranění séra

Jakmile bude test natočení úspěšný, setřete sérum LA kartáčkem nebo zkoseným štětcem na sucho – nepoužívejte vodu.

Pokud se řasy během doby působení odlepí od natáčky, nalepte je vždy malým množstvím lepidla zpět.

5. Naneste 2.krok – Maxymova BROW FIX 2 Lavender

Stejně jako první krok je i BROW FIX 2 dostupný jak ve formě sáčků, tak i jako lahvička s pumpičkou.

 • Aplikace

Krok 2 naneste ve vzdálenosti 1 mm od kořínků řas na celou délku řas. Nezakrývejte folií. Můžete využít techniky podlepování řas kompenzátorem, páskou, vatou, gázou a podobně.

 • Doba působení

Sérum nechte působit stejně dlouho jako jste nechali působit 1.krok, minimálně však 6 minut. Dobu působení nezkracujte.

 • Odstranění séra

Po uplynutí doby působení setřete sérum LA kartáčkem nebo zkoseným štětcem na sucho – nepoužívejte vodu.

6. Nabarvěte řasy

Pro dosažení co nejpůsobivějšího efektu a co nejvíc viditelného výsledku doporučujeme po dokončení procedury provést barvení řas. 

 • Jaké barvy používat v kombinaci se systémem Maxymova Lavender?

Kompatibilní barvy jsou InleiBrow Xenna O2 OxygenMy Lamination.

Pokud byste se rozhodly použít barvy jiných značek (NEDOPORUČUJEME), nechte je působit kratší dobu, cca 3–5 minut.

 • Postup barvení – obecně

Opatrně odlepte a podsuňte podložky pod spodní řasy. Horní i spodní řasy nabarvěte. V průběhu barvení můžete použít techniky podlepování řas pomocí kompenzátoru, pásky, vaty, gázy a podobně. Nechte barvu působit a poté barvu setřete na sucho.

7. Aplikujte 3.krok – sérum Maxymova Goccia Blue Diamond nebo Goccia Keratin Gold

Štětečkem naneste na řasy 2–3 kapky séra, nechte působit 5 minut a poté odstraňte navlhčeným vatovým tamponem. Je čistě na vašich preferencích, zda si vyberete sérum Blue Diamond nebo Keratin Gold. Můžete je případně smíchat i dohromady.

8. Ukončete proces laminace a aplikujte Maxymova Lash & Brow Cocktail

Pro ukončení procesu a co nejlepší výsledky aplikujte na řasy Maxymova Lash & Brow Cocktail (dostupný jako sáčky i jako lahvička s kapátkem). Sérum obsahuje směs aktivních rostlinných složek, které zlepšují zdraví vlasové cibulky a fotikuly a stimulují růst řas. Není třeba oplachovat.