Předvedení produktů

= předvedení výrobku =

Všechny výrobky, které jsou v našem e-shopu evidovány jako skladem, Vám rádi předvedeme v IMAGE STUDIU. Nabízíme Vám jedinečnou možnost si vše prohlédnout na vlastní oči, osahat a konzultovat vhodný výběr s profesionály v oboru. Je možné i vyzkoušet vzorové výrobky. Samozřejmě vše zdarma, navštívit nás můžete na adrese:

IMAGE STUDIO

Benátská 5

Praha 2 – Nové Město

Po – Pá: 9:00 – 20:00

So – Ne: dle dohody

Abychom se Vám mohli věnovat, doporučujeme se objednat na tel. čísle 776 467 616.


= zaškolení s produktem =
vhodné pro laiky
 

Profesionální kosmetička Vám ráda poskytne miniškolení.  Tato základní zaškolení jsou nabízena jak pro všechny naše přístroje, tak pro specifické depilační výrobky. Při zakoupení jakéhokoliv produktu na našem e-shopu, máte zdarma možnost získat zajímavé rady a tipy, jak s produktem zacházet co nejefektivněji.

Pokud jste si produkt ještě nezakoupili a váháte, jelikož si nejste jisti, zda Vám opravdu bude vyhovovat, je možné se s námi rovněž domluvit na základním zaškolení. V tomto případě Vám bude účtován poplatek 500 Kč/hod, který Vám v případě zakoupení produktu v našem internetovém obchodě automaticky vrátíme.

Pro více informací o zaškolení kontaktujte lektorku:

info@depilujeme.cz

+420 777 147 809
¨

= Odborné školení s certifikátem o úspěšném absolvování =
určeno profesionálům v kosmetických službách
 

Tato školení vede přímo PaedDr. Eva Hynková, jsou zaměřena např. na kompletní profesionální zvládnutí obsluhy a využití depilačních přístrojů v kosmetických salonech a wellness centrech.

Lektorka Vám předá mnohaleté zkušenosti, tipy a triky, jak se správně a efektivně depilovat nebo epilovat. Probere s Vámi i samotnou péči o zákaznice při ošetření. Předá Vám své bohaté a mnohaleté zkušenosti s depilacemi v salonu, zároveň je majitelkou e-shopů depilujeme.cz, rio-beauty.cz, wellness-darky.cz a kosmetického salonu IMAGE STUDIO a proto má přehled o kvalitě a rozdílech vosků a samozřejmě i o dalších materiálech pro depilaci. Několik let také školí kosmetičky pro depilace jak voskem, tak cukrovou pastou. Viz. kurzy depilace.

Školení jsou nabízena zdarma při zakoupení jakéhokoliv depilačního/epilačního přístroje na našem e-shopu, označeného touto ikonkou:

Pokud jste si produkt ještě nezakoupili a váháte, jelikož si nejste jisti, zda Vám opravdu bude vyhovovat, je možné se s námi rovněž domluvit na tomto typu školení. V tomto případě Vám bude účtován poplatek 500 Kč/hod, který Vám v případě zakoupení produktu našem internetovém obchodě automaticky vrátíme.

Pro více informací o zaškolení kontaktujte lektorku:

PaedDr. Eva Hynková

info@depilujeme.cz

+420 777 147 809