Ella Baché Targeted Shot Treatment 20 ml

 

Ella Baché Targeted Shot Treatment je produkt intenzivní a cílené péče s 5 typy kyseliny hyaluronové. Okamžité vyhlazuje pleť a viditelně vyplňuje vrásky. Osvěžující tekutý gel neobsahuje parfemaci a je vhodný na celý obličej včetně očního okolí a rtů. 

  • Objem: 20 ml
Dostupnost Pouze pro přihlášené
5 000 Kč
4 132 Kč bez DPH
Kód produktu KE19005
Značka Ella Baché
Kategorie Séra
 

Ella Baché Targeted Shot Treatment 20 ml

Po použití této intenzivní péče je pleť ihned viditelně vyhlazená a vrásky a jemné linky jsou vyplněné. Produkt obsahuje 96 % složek přírodního původu. Díky 5 typům kyseliny hyaluronové působí jak na povrchu pokožky, tak v její hloubce.

Účinné látky:

 

Spirulina

Spirulina (nominovaná Světovou zdravotnickou organizací na nejlepší zdravou potravinu 21.století) je tisíce let stará sladkovodní řasa, velmi bohatá na rostlinné bílkoviny a mikroživiny (vitamíny, minerály, stopové prvky).  V produktu je energizující aktivní složkou, která poskytuje energii nezbytnou pro činnost buněk a produkci ATP (adenosintrifosfátu). Zabraňuje stárnutí buněk díky svému antioxidačnímu účinku.

Kyselina hyaluronová – 2 typy (vysokomolekulární)

Aktivní složka působící na povrchu pleti, intenzivně hydratuje a vyplňuje. 

Kyselina hyaluronová – 3 typy (nízkomolekulární)

Tři typy kyseliny hyaluronové s velmi nízkou, nízkou a střední molekulovou hmotností. Aktivní složky působící hloubkově jako tkáňový booster/posilovač, stimulují syntézu kyseliny hyaluronové.

 

Upozornění: Produkt je určený pouze na profesionální použití po zaškolení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost vytvořila v roce 1936 madam Ella Baché. Byla přesvědčena, že tak jako my jsme geneticky odlišní, totéž platí i pro naši kůži. Její filozofie byla založena na přesvědčení, že každá kůže člověka je zcela jedinečná. Její nesmírná vášeň pro péči o pleť položila pevné základy, kterých se společnost drží dodnes.

Značka je široce proslulá především po celé Austrálii pro kvalitní péči a širokou škálu produktů se tam stala nepostradatelnou.

Produkty Ella Baché nejsou testovány na zvířatech ani v zastoupení žádnými nezávislými laboratořemi. Společnost je hrdým držitelem ceny 'Personal Care with Principle Award', kterou představila the National Anti-Vivisection Society.

ella bache logo 1