Při nákupu nad 4 000 Kč dárek dle vlastního výběru.
 

Ella Baché Targeted Shot Treatment 20 ml

 

Ella Baché Targeted Shot Treatment je produkt intenzivní a cílené péče s 5 typy kyseliny hyaluronové. Okamžité vyhlazuje pleť a viditelně vyplňuje vrásky. Osvěžující tekutý gel neobsahuje parfemaci a je vhodný na celý obličej včetně očního okolí a rtů. 

  • Objem: 20 ml
Dostupnost Pouze pro přihlášené
990 Kč
818 Kč bez DPH
Kód produktu KE19005
Značka Ella Baché
Kategorie Séra
 

Ella Baché Targeted Shot Treatment 20 ml

Po použití této intenzivní péče je pleť ihned viditelně vyhlazená a vrásky a jemné linky jsou vyplněné. Produkt obsahuje 96 % složek přírodního původu. Díky 5 typům kyseliny hyaluronové působí jak na povrchu pokožky, tak v její hloubce.

Účinné látky:

 

Spirulina

Spirulina (nominovaná Světovou zdravotnickou organizací na nejlepší zdravou potravinu 21.století) je tisíce let stará sladkovodní řasa, velmi bohatá na rostlinné bílkoviny a mikroživiny (vitamíny, minerály, stopové prvky).  V produktu je energizující aktivní složkou, která poskytuje energii nezbytnou pro činnost buněk a produkci ATP (adenosintrifosfátu). Zabraňuje stárnutí buněk díky svému antioxidačnímu účinku.

Kyselina hyaluronová – 2 typy (vysokomolekulární)

Aktivní složka působící na povrchu pleti, intenzivně hydratuje a vyplňuje. 

Kyselina hyaluronová – 3 typy (nízkomolekulární)

Tři typy kyseliny hyaluronové s velmi nízkou, nízkou a střední molekulovou hmotností. Aktivní složky působící hloubkově jako tkáňový booster/posilovač, stimulují syntézu kyseliny hyaluronové.

 

Upozornění: Produkt je určený pouze na profesionální použití po zaškolení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost založila v roce 1936 madam Ella Baché, která byla přesvědčena, že, stejně jako každý z nás je geneticky odlišný, tak i každá kůže člověka je zcela jedinečná. Její nesmírná vášeň pro péči o pleť položila pevné základy společnosti, kterých se značka Ella Baché drží dodnes. Pro svou kvalitní péči a širokou škálu produktů se značka stala velmi oblíbenou po celé Austrálii, kde je dnes stálicí v kosmetických salonech i na poličkách v domácnostech.

Produkty Ella Baché nejsou testovány na zvířatech ani v zastoupení žádnými nezávislými laboratořemi. Společnost je hrdým držitelem ceny Personal Care with Principle Award, kterou představila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo