Reference kurz depilace cukrovou pastou

Mgr. Yvona Osmanczyková

"S kurzem depilace cukrovou pastou jsem byla spokojena. Největším přínosem kurzu je vyšší podíl praktické činnosti. Přístup lektorek vnímám jako profesionální, srdečný a vstřícný. Kurzu nemám co vytknout. Depilace již provádím. Klienti jsou spokojeni. Vnímají především výhody depilace cukrovou pastou oproti vosku- menší bolestivost nebo vůbec žádnou, mírné nebo žádné podráždění pokožky, omezený růst nových chloupků. Pro tento typ depilace je nutná praxe s cílem depilovat v co nejkratším čase s co nejmenší spotřebou materiálu, takže depilovat, depilovat, depilovat. :-) Děkuji moc za průběh kurzu."

Marcela Drvotová, KM Studio

"Kurz depilace cukrovou pastou byl výborný a pro mě prinosny. Školitelka  velice milá a trpělivá. Doporučila bych kurz i úplným začátečníkům. Zatím jsem depilovala jen několik klientek, osvojuji si novou techniku, takže mi jde depilace zatím dost pomalu." 

Jana Poláčková

"se školením jsem byla spokojená, asi se mi nejvíce líbila brazilská depilace, byly jsem v málé skupince, depiluji Brazilku docela často, na nohách musím trénovat, ale jak je teplé počasí tak spíše depiluji voskem nohy. kurz bych doporučila :) "

Pavla Procházková

"Z kurzu jsem byla velmi nadsena! Nejvice se mi libil lidsky pristup, vysvetleni i uplnemu laikovi. Zajimavosti a odbornosti k teto cinnosti. Zaroven i osobni zkusenosti. je to super metoda depilace..."
 
 

Evženie Marešová

"Dobry den.Vas kurz byl velkym prinosem pro rozsireni sluzeb v salonu.Instruktorka byla velice prijemna a empaticka.Dokazala zodpovedet veskere dotazy.Vse peclive ukazala i vicekrat a pokazde postup vyvetlila.Byl to prijemny den.Rada Vas doporucim dal. Depilace uz provadim a klientky jsou velice spokojene."

Jana Čunátová:

" S kurzem jsem byla velmi spokojená. Líbilo se mi opravdu vše, paní lektorka byla moc šikovná, milá a příjemná :) Po kurzu již depiluji a čeká mě první brazilka. Na tu jsem velmi zvědavá. Depilaci podpaží nebo třísel dělám skoro každý den. Bohužel mám problém s depilaci nohou a to i přesto, že mi na kurzu šlo flikování velmi dobře. Určitě bych kurz doporučila i dále a pokud to bude možné budu u vás velmi ráda absolvovat další kurz a přemýšlím konkrétně o pánské brazilce. "

Kateřina Kettnerová:

"Z kurzu jsem byla nadšená!!  Školitelka připravená,  nic ji po dobu kurzu nezaskočilo,  odpovídala na dotazy,  milá,  sympatická. Je vidět,  že praxi má :-) Nejvíce se mi líbili pro mě nové techniky depilováni a materiál.  Možná jen upřesnit název salonu,  kde se kurz odehrává nebo přesné místo.  Po kurzu,  jsem depilovala,  chce to ještě praxi a zkrátit čas na větších plochách,  ale na kurzu nám to bylo vše hezky ukázáno. O kurzu mluvím pozitivně a 100%  bych doporučila!!"

 

Lucie Lacigová:

"S kurzem jsem byla moc spokojená :). Libilo se mi, že nas tam bylo málo a proto se nam slečna školitelka mohla věnovat. Slečna byla milá a byla i sranda. Nejvíce mě nadchla brazilska depilace, ze ktere jsem mela strach :-D. Myslím, že na ničem zapracovavat nemusíte, mě nic nechybělo a byla jsem spokojena. Po kurzu už jsem depilovala dvoje podpaží, to šlo bez problémů. Dvě brazilske depilace a trisla, ty sli taky dobře. Oblicej uz jsem taky delala, i obočí. A na nohy se chystám v blízké době, ty mi na kurzu moc nešly takže musím trénovat. Kurz bych nedoporucila pro známé, protože bych přišla o zakazniky a tahle depilace mě baví :-D. Jinak samozřejmě, doporučila bych všem :). Děkuji za prijemnou spolupráci a určitě se k vám ještě na nějaký kurz přihlásim :). "

 

Elenka Fofová:

S kurzem jsem byla spokojená.Zatím jsem depilovala pouze obličej,podpaží,knír... kurz bych doporučila známému.

 

Alžběta Grosamová:

S kurzem jsem byla velice spokojena, líbil se mi Váš individuální a ochotný přístup, který se na školeních dnes moc často nevidí.

Po kurzu jsem depilovala nohy, ruce, podpaží, horní ret a brazilskou. S ničím neměla problém, snad jen s tím, že se u toho strašně potím a rudnu, takže pak mají klientky strach, že tam zkolabuju:))

 

Více informací o kurzu depilace cukrovou pastou