• 1 z 3
 

Tria laser Hair Removal Precision celobílý

 
Dostupnost Na objednání
8 099 Kč
6 693 Kč bez DPH
   
Kód produktu 1353
Kategorie Epilační přístroje
 

Laserový epilátor 4X značky Tria je laser schválený pro domácí použití. Využívá technologii laserové diody, oblíbenou v dermatologii.

Jak laser Tria funguje?

Tria lasery se dostanou doslova ke kořeni trvalého odstranění chloupků. Lasery tria jsou jediné přístroje schválené pro domácí použití, které využívají technologii laserové diody, která ničí vlasový folikul zacílením na melanin v koříncích, bez toho, aniž by poškodila okolní kůži. 

Tria je nejúčinnější řešení domácí epilace vůbec.

Pokročilá technologie tria laserů zvládne epilaci až 3x účinněji než jiné domácí epilační přístroje. Vysoká intenzita přístroje spojená s přesností laseru se zaměřuje na pigment přímo ve vlasovém folikulu, kde trvale zamezuje opětovnému růstu chloupku. Tria epilace je bezpečná a účinná. 
Vhodný zejména ppro ošetření především menších, citlivějších oblastí jako je podpaží, oblast bikin. Není vhodný na epilaci obočí.
Tria lasery jsou dosud jediné *FDA certifikované lasery pro domácí použití, epilace touto technologií doporučuje 9 z 10 dermatologů.

Jak používat:

  1. Krok připravte si pleť na epilaci. Pokožku očistěte, oholte a osušte .
  2. Krok: vyberte si intenzitu v rozsahu 1-3. Začněte na nejnižší intenzitě a pomalu zvyšujte.
  3. Krok: vyberte oblast, kterou chcete epilovat a začněte. Doporučujeme ošetření opakovat každé 2 týdny, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Většina dotazovaných pozorovala viditelnou redukci růstu chlupů po osmi a více ošetřeních Tria laserem. Výsledek ošetření vždy záleží na barvě pleti a chloupků, ošetřované oblasti, intenzitě i dalších, individuálních faktorech.

tria precision epilator

Pro koho je epilace laserem Tria nevhodná?

Ošetření laserem není vhodné pro afro karibskou nebo černou barvu pokožky. Laserové ošetření je také neefektivní při odstraňování světlých nebo šedých chloupků.

* V rámci registrace v USA byla těmto přístrojům udělena certifikace FDA (Food and Drug Association), která je velmi prestižním oceněním. Tato certifikace je udělena výrobkům, které prokážou svoji účinnost- zlepšení z původního stavu o více než 51%.

 

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Je tento přístroj vhodný pro oblast tváře? 9.6.2018 01:29
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tento přístroj vhodný i pro oblast brady, krku a horního rtu. V popisku zmiňujete, že se nedoporučuje pro redukci obočí. Děkuji za odpověď.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: