Volné pracovní pozice

  • Lektor–dermatolog v Kosmetické škole
  • Lektor/ka večerních kosmetických kurzů v Praze

Lektor–dermatolog v Kosmetické škole

Jste vášnivý dermatolog s hlubokou znalostí péče o pleť a láskou ke vzdělávání další generace odborníků v oblasti kosmetiky? Kosmetická škola Evolution v Praze vás ráda přivítá v našem týmu!

Náplň práce:

  • Výuka a školení kosmetiček ve specifických dovednostech týkajících se péče o pleť a dermatologických problémů.
  • Spolupráce s našimi lektorkami na vývoji a implementaci učebních plánů a výukových materiálů (prezentace, skripta).
  • Poskytování odborných konzultací a podpory našim studentům.

Požadavky:

  • Zkušenost s výukou nebo školením je výhodou, ale není nutností. Hlavní je vášeň pro výuku.
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti.
  • Nutná výborná znalost českého jazyka.

Typ spolupráce: Spolupráce je možná na částečný úvazek, DPP či ŽL s možností flexibilního rozvrhu.

Oslovilo vás to?

Pak nám, prosím, zašlete svůj životopis na veronika@depilujeme.cz.

Večerní lektor/ka kosmetických kurzů pro Prahu

Hledáme kolegu či kolegyni, který má:

  • praxi v kosmetickém oboru
  • teoretické znalosti v oblasti kosmetologie
  • pozitivní přístup k lidem a práci
  • bude rád předávat své znalosti a dovednosti novým kosmetičkám
  • je spolehlivý
  • má dobrý mluvený projev

Časová náročnost:

  • hledáme lektorku/lektora veřejných večerních kurzů (dva večery v týdnu dle domluvy).

Místo: Praha 2, Praha 4

Nabízíme:

  • velmi dobře ohodnocenou práci na živnostenský list
  • luxusní pracovní prostředí
  • příjemný kolektiv
  • zaškolení
  • možnost volby pracovní doby - pořádáme kurzy denní, víkendové i večerní
  • profesní růst

Své životopisy, prosím, posílejte na veronika@depilujeme.cz