No.1 LASH

 

No.1 Lash je revoluční sérum, které bylo vyvinuto malou rodinnou firmou sídlící na hranicích Itálie se Švýcarskem. Díky této lokalitě má firma k dispozici mnoho přírodních produktů přímo z rukou alpských pěstitelů.

Di Angelo Cosmetics se na trh dostala v roce 2009 a nyní funguje jako manufaktura, která spolupracuje s předními laboratořemi po celém světě, to ji umožňuje využívat nejnovější substance, které nelze získat ani z přírodních zdrojů.

Právě přírodní složky jsou pro firmu zásadní, snaží se je využívat v nejvyšší možné míře a správné kombinaci tak, aby byly co nejúčinnější. Firma se specializuje především na výrobu kosmetiky a jejím předním produktem je právě sérum No. 1 Lash.

Sérum výrazně prodlužuje řasy, s ním mohou dosáhnout až 200% své původní délky, to je možné právě díky jedinečnému složení. Řasy rostou delší dobu, tím je oddálena doba jejich vypadnutí, kořínky jsou efektivně vyživovány, a proto jsou řasy delší, pevnější i pružnější.

Při každodenním použití se po 3 měsících dosáhne maximální délky.

Sérum bylo testováno také na klinice Ethesia v České republice, ani tam nezaznamenali žádné negativní účinky a shledali sérum velmi efektivním v péči o řasy.

Žádné produkty od výrobce No.1 LASH nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.