Upozornění: Vážení zákazníci, ve dnech 4.-6.7.2022 máme v Depilujeme.cz dovolenou. Během těchto dnů jsou naše pobočky zavřené, zákaznický servis nedostupný a ani v této době neodesíláme balíčky. Pokud si v období 2.-6.7. vytvoříte objednávku, vyřídíme ji ve dnech 7.-8.7.2022. Stejně tak vaše dotazy a připomínky. Na pobočkách vás rádi uvidíme znovu ve čtvrtek 7.7.2022 dle běžné otevírací doby.

Nákup na splátky bez navýšení

Na květen a červen pro vás máme mimořádnou akci: Platbu za produkty z našeho e-shopu si teď můžete rozložit na splátky, a to s 0% navýšením

Co by vás mohlo zajímat:

1) Na jaké produkty se akce vztahuje?

Na všechny produkty s výjimkou online kurzů. Cena produktů musí být v rozmezí 2 000-150 000 Kč. Maximální výše poskytnutého úvěru je tedy 150 000 Kč. Zda se platba na splátky vztahuje na konkrétní produkt zjistíte podle toho, zda se u něj zobrazuje úvěrová kalkulačka.

Jedná se například o ideální způsob, jak si vybavit salon kosmetickými přístroji. Jednu velkou investici si rozdělíte do menších částek, které částečně či úplně pokryjete díky zvýšeným příjmům plynoucích z rozšíření vašich služeb. 

2) Jaká je délka splácení?

Sami se rozhodnete, zda je pro vás lepší 10,15 nebo 25 splátek.

3) Kde zjistím výši splátek?

Kalkulačku orientační výše splátek najdete přímo na kartě produktu, který vás zajímá. Stačí kliknout na tlačítko s ikonkou kalkulačky. 

splatkybeznavyseni

4) Komu peníze splácím?

Úvěr sjednáváte se společností Cofidis, se kterou máme uzavřenou smlouvu o poskytování služeb. Peníze tedy splácíte přímo jí. Cofidis má licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od České národní banky, jedná se tedy o důvěryhodnou společnost.

5) Můžou nákupu na splátky využít všichni zákazníci?

Nákup na splátky můžete využít, pokud:

i) Jste starší 18 let

ii) Máte české občanství s trvalým pobytem v ČR nebo slovenské občanství s povolením k trvalému pobytu v ČR

6) Jak probíhá nákup při platbě na splátky?

Poté, co si vyberete zboží z e-shopu, v košíku zvolte platbu "Na splátky bez navýšení - Cofidis". Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na formulář společnosti Cofidis, kde vyřešíte další formality a zažádáte o úvěr. 

Po dokončení žádosti jste ihned informováni o jejím schválení a pokud žádost nemůže být posouzena on-line, počítejte, že budete do 30 minut (v provozní době po-pá 8-20, so, ne 9-20 hod) kontaktováni pro doplnění informací. Po schválení obdržíte email s úvěrovou smlouvou. Jakmile bude váš úvěr schválen, společnost Cofidis nás o tom informuje a objednané zboží vám ihned odešleme.

7) Za jak dlouho obdržím objednané zboží, když nakoupím na splátky?

Vyřízení úvěru většinou probíhá do 1-2 dnů. Jakmile bude váš úvěr schválen, zboží vám ihned odešleme. Poté je třeba počítat ještě s 1-2 pracovními dny na doručení.

8) Musím dokládat výši příjmu?

Výši příjmu dokládáte pouze, pokud žádáte o úvěr nad 50 000 Kč.

9) Můžu požádat o nákup na splátky, když jsem OSVČ?

Ano, můžete, pokud podnikáte alespoň 1 rok. V případě úvěru do 50 000 Kč nepotřebujete potvrzení o příjmu. V případě úvěru nad 50 000 Kč doložíte poslední daňové přiznání s razítkem finančního úřadu.

Veškeré další informace najdete přímo na stránkách společnosti Cofidis: https://www.iplatba.cz/informace-pro-zakazniky-v1/ 

Už víte, jaký přístroj či jiný produkt pořídíte do vašeho salonu?

Apollo Duet - radiofrekvence a elektroporace Dr. Platon - Studená plazma

Rio Beauty - 60 vteřinový facelift obličeje
apollo_1 drplatonwebinar 60s
Omega Profesionální ultrazvuková špachtle BBmessopen Derma Pero

Omega light monochromatický světelný tunel
spachtle bbmesopen 5318
TLACITKO2