• 1 z 3
 

Violet lashes Lepidlo na řasy SENSITIVE 5g Medical

 
Dostupnost Na objednání
855 Kč
Kód produktu 2570
Značka Violet lashes
Kategorie Lepidla a pomocné tekutiny
Položka byla vyprodána...
 

Kombinaci přívětivých vlastností pro citlivé oči najdete v tomto široce oblíbeném lepidle na řasy. Představujeme Vám nízkovýparové lepidlo. Specialisté vyvíjeli toto profesionální lepidlo několik let, tak aby splňovalo perfektní parametry pro řasové stylisty a jejich klienty, jejichž oči jsou citlivé na výpary z lepidel pro řasy. Vzhledem k nižšímu obsahu pojiva schne toto lepidlo pomaleji než ostatní lepidla z naší nabídky a to 5 - 8 s. Nižší výparovost také znamená kratší výdrž spojů a to do 3 týdnů. Použití tohoto nedráždivého lepidla může být ( dle vašeho profesionálního uvážení) jedinou možností aplikace řas pro klienty s zvláštní citlivostí očí. Kvůli snadnému odstranění je také toto lepidlo vhodné pro jednorázovou aplikaci za účelem módních přehlídek, focení, natáčení apod. Toto lepidlo na řasy má výhradně černou barvu po celou dobu nošení, nevytváří pevnou krustu a neruší efekt černých řas. Lepidlo uvolňuje nejnižší možnou hladinu výparů. Žádné z našich lepidel na řasy neobsahuje latex (běžný alergen přítomný v některých adhezivech). Lepidlo je vyráběno a přísně testováno specialisty v Německu a také schváleno osvědčením ISO 10993-5. Údaje o bezpečnosti materiálů tohoto lepidla jsou v souladu se směrnicí EU a také s nařízením REACH.

 

Uchovávání:

Neuchovávejte lepidlo v lednici. Lepidlo bylo vytvořeno pro práci v pokojové teplotě 19ºC - 23ºC a jeho chlazení v lednici s 4ºC - 8ºC teplotou způsobuje kondenzaci a zkrácení jeho životnosti. Ideální místo pro uchování lepidla je na temném, scuhém místě. Ubezpečte se, že teplota je konzistentní a nedochází k rapidním změnám.

 

Použití:

Před otevřením protřepejte. Lepidlo doporučujeme aplikovat na profesionální sklíčko, které udržuje tvar kapky i teplotu lepidla. Po každém použití otřete hrdlo lahvičky. Pro nejlepší účinek aplikace, řasy důkladně očistěte a použijte Primer. Při použití lepidla dbejte na vnější podmínky jako jsou teplota a vlhkost v místnosti. Ideální teplota je 19 C - 23 C a vlhkost 50-60%. Lepidlo vždy udržujte ve vertikální poloze a chraňte jej před střídáním teplot. Vyvarujte se aplikaci v místnosti, kde se zachází s jinými chemikáliemi ( např. barvy na vlasy, akryláty).

 

Barva: černá
Viskozita: střední
Výdrž spojů: kolem 3 týdnů
Doba schnutí: 8 - 9 s ( při použití primeru 3 - 4 s )
Skladování: na temném místě
Použití: při 19 C - 23 C a vlhkosti 50-60%
Životnost: při skladování 9 měsíců, po otevření 1 měsíc

 Nákup u nás vás bude bavit:

  • 1081 výdejních míst 
  • více co prodáváme, všechny produkty sami používáme v našem kosmetickém salonu
  • doprava od 45,- Kč (zasilkovna)
  • prodejna v Praze
  • bezplatné poradenství kosmetičky

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.