Profesionální lampa na bělení zubů Smile Brilliant

 
Dostupnost Na objednání
49 000 Kč
   
Kód produktu 1754
Značka Smile Brilliant
Kategorie Bělení zubů
 

Profesionální lampa na bělení zubů Smile Brilliant

Tato dentální bělicí lampa je určena pro profesionální využití v kosmetických salonech a dentálních klinikách. Využívá studené modré LED světlo o vlnové délce 460–470 nanometrů, které zajišťuje 8 LED diod o celkovém výkonu 24 W. Používá se s neperoxidovým gelem, který je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Výsledkem budou zuby o 3–8 odstínů bělejší, a to zcela bez zvýšení citlivosti zubů či možnosti poleptání dásní.

Vyrobeno v USA, schváleno v EU, se zakoupením výrobku Vám doložíme CE certifikát.

Neperoxidové bělení zubů:

Náústek s neperoxidovým gelem si zákazník nasazuje do úst sám, na obsluhu přístroje tedy není potřeba ani zubní hygienistka a přístroj tak může obsluhovat kosmetička, zdravotní sestra apod.. Přístroj je lehce ovladatelný díky pohyblivému podvozku a vybavený dvěma displeji s kontrolou času.

Bezperoxidové bělení zubů trvá 30 - 45 minut a provádí se bezperoxidovým bělicím gelem, před kterým se používá speciální akcelerátor bělení. Zákazník si sám na zuby aplikuje akcelerátor, do nosiče se dá bělicí gel a ten si zákazník vloží do úst, osvit bělicí lampou trvá 15 minut, poté si zákazník vyjme náústek, vypláchne ústa a procedura se ještě 1x - 2x opakuje.

Bezperoxidový gel je šetrný, nepoškozuje dásně, zubní sklovinu ani můstky, fasety či korunky. 

Velikost: 115 cm x 45 cm x 120 cm

Váha: 5 kg

Vlnová délka světla: 460-470 nm

Výkon: 24W

Provozní napětí: 12 V

Vstupní napětí: 100 V - 240 V AC / 50/60 Hz

Světelná intenzita: více než 2400 mW/cm2

K přístroji jsou dodávány 2 ks ochranných brýlí pro zákazníka a obsluhu.

K přístroji je dodáváno i dálkové ovládání pro možnost rychlejší obsluhy přístroje. Paměťová funkce pro možnost kontroly celkové doby svícení. Velice kvalitní provedení s použitím kvalitních hliníkových materiálů, díky nímž je lampa lehká a je s ní snadná manipulace. I Vaši zákazníci poznají kvalitu.

Životnost přístroje je minimálně 50 000 hodin, což znamená, pokud je přístroj zapnutý 10 hodin denně, že je jeho životnost minimálně 13 let. Běžná doba užití je však pouze několik hodin denně, pak je životnost přístroje o mnoho let delší.

Rychlá návratnost investice: 

Cena za bělení zubů se pohybuje od 1.000,- do 5.000,- Kč za jednoho zákazníka. Při frekvenci 1 zákazníka denně a ceně za bělení zubů 1.000,- Kč je přístroj zcela splacen již za měsíc a půl používání. 

Při zakoupení lampy Smile Brilliant od nás získáte zdarma školení na obsluhu lampy a užití bezperoxidových gelů při bělení zubů.

Nákup u nás vás bude bavit:

  • 849 výdejních míst
  • všechny produkty sami používáme v našem kosmetickém salonu
  • doprava od 45,- Kč (zasilkovna)
  • bezplatné poradenství specialisty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.